Kan inte nå servern
 
142 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
5d 3 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d 3 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
4d 4 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.