Möbler

20 föremål
Hylla, 1900-tal.
3d 2 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
4d 4 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
1d 4 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
1d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
2 tim 47m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
7d
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK