Möbler

65 föremål
Bord, 1900-tal.
23 tim 37m
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
23 tim 49m
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
3d 23 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
3d 21 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
3d 23 tim
Bänk, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
4d 19 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
5d 23 tim
Bord, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
20 tim 45m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
3d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d 18 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 23 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK