Möbler

38 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 13 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
3d 14 tim
Byrå, omkring 1900.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
6d 10 tim
Spegel, omkring 1900.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
3d 13 tim
Pall, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal omkring 1900.
12 tim 18m
Piedestal omkring 1900.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
6d 13 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
3d 16 tim
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pall, 1900-tal.
3d 13 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
1d 13 tim
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK