Möbler

35 föremål
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 12 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal omkring 1900.
3d 10 tim
Piedestal omkring 1900.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
1d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2d 13 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1d 13 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
13 tim 33m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 12 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
4d 12 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK