Möbler

45 föremål
Bord, ett par, 1800-tal.
4d 18 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
18 tim 35m
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
19 tim 1m
Soffbord, 1970-tal.
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
1d 14 tim
Bockbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
19 tim 13m
Matbord, 1800-tal.
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
16 tim 51m
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
2d 17 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
4d 18 tim
Lampbord, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 17 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
2d 18 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
18 tim 9m
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK