Möbler

56 föremål
Bord sent 1900-tal.
6d 9 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
5d 7 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
6d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d 7 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1d 8 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
1d 7 tim
Soffbord, 1970-tal.
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
2d 2 tim
Bockbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
6 tim 22m
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
5d 9 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
7 tim 18m
Skrivbord 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 5 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
8 tim 32m
Matbord, England, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
5d 6 tim
Lampbord, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
3d 6 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
3d 7 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1d 6 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK