Möbler

18 föremål
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d 19 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
21 tim 8m
Bänk/ Bord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
21 tim 12m
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
2d 20 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
20 tim 50m
Sideboard, 1960-tal.
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
21 tim 34m
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 20 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 21 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 20 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 750 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 20 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK