24 föremål
Bänk/ Bord, 1960-tal.
4d
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
1d 23 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960 -tal.
6d
Matbord, 1960 -tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d
Sideboard, 1960-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
4d
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
3d 23 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
5d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK