21 föremål
Bänk/ Bord, 1960-tal.
5d 19 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
3d 18 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 19 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
3d 19 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
5d 20 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 19 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK