33 föremål
Vitrinskåp, samtida.
2d 7 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 8 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 5 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 8 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 7 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 8 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 10 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
5d 4 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK