30 föremål
Matbord, 1950/60-tal.
3d 16 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 13 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 16 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 13 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 18 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
3d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
15 tim 56m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 16 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d 16 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 15 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 16 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK