18 föremål
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
23 tim 1m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 20 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
4d 19 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK