19 föremål
Golvlampa, 1900-talets mitt,
5d
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
7d
Vägglampa, 1950-60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
7d
Sideboard, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK