29 föremål
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
2d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, AB Möbelfabriken Varia, 1960-tal.
2d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1 tim 36m
Skåp 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1d 22 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
22 tim 58m
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1d 23 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 19 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1d 23 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 23 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 20 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK