19 föremål
Soffbord, 1960-/70-tal.
7d
Soffbord, 1960-/70-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 23 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK