21 föremål
Matbord, 1960-tal.
7d 1 tim
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
6d 2 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
6d 1 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 1 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
4d
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
4 tim 31m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
6d 1 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 1 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK