Design – tidlösa och ikoniska möbler samt föremål

Rum med nordisk design

17 föremål
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 21 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 23 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
21 tim 2m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d 21 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 21 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK