32 föremål
Bord, 1950-tal.
5d 16 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
4d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 20 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 17 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 19 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 19 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 22 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 19 tim
Vitrinskåp, samtida.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK