25 föremål
Golvlampa, 1900-talets mitt,
18 tim 44m
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
18 tim 4m
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
2d 18 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
4d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 19 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
4d 18 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 19 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 18 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 18 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
4d 18 tim
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
2d 18 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK