30 föremål
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
3d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
21 tim 57m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 19 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, AB Möbelfabriken Varia, 1960-tal.
4d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 22 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 22 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 22 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 19 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 21 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 22 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d 22 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK