18 föremål
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 8 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
4d 7 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
11 tim 35m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 8 tim
Sideboard, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK