22 föremål
Bord, 1950-tal.
3d 4 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 5 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 7 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
7 tim 50m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 8 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 7 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 7 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
2d 8 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK