21 föremål
Matbord, 1960-tal.
3d 4 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 4 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 5 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 1 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 4 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d 4 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 4 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 2 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK