21 föremål
Matbord, 1960-tal.
1d 19 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
20 tim 8m
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
1d 20 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 17 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1d 20 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 20 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 17 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK