Kan inte nå servern
 
1049 föremål
Gallerimatta, Anatol, antik, ca 425 x 90 cm.
< 1m
Gallerimatta, Anatol, antik, ca 425 x 90 cm.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Hamadan, ca 415 x 103 cm.
4m 6s
Gallerimatta, Hamadan, ca 415 x 103 cm.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
8m 6s
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
16m 6s
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
18m 6s
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Berguv".
22m 6s
Madeleine Pyk, "Berguv".
Aktuellt bud
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
26m 6s
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Miu Miu, väska, "Montone Letter Fur Bag".
28m 6s
Miu Miu, väska, "Montone Letter Fur Bag".
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
30m 6s
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Alice Nordin, viking.
38m 6s
Alice Nordin, viking.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Lilihan, ca. 333 x 225 cm.
40m 6s
Matta, Lilihan, ca. 333 x 225 cm.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 500 SEK
Bockbord, 1900-tal.
44m 6s
Bockbord, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 183 x 113 cm.
52m 6s
Matta, handbroderad Kelim, 183 x 113 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
56m 6s
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
Aktuellt bud
14 100 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
58m 6s
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca. 360 x 245 cm.
1 tim 4m
Matta, Keshan, ca. 360 x 245 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Bordsdekoration, 1900-talets andra hälft.
1 tim 6m
Bordsdekoration, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
1 tim 10m
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1 tim 12m
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
5 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
1 tim 16m
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
Aktuellt bud
14 780 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1 tim 22m
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
1 tim 28m
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Alfred Thörne, Stormigt hav.
1 tim 32m
Alfred Thörne, Stormigt hav.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
2 tim 16m
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2 tim 18m
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
2 tim 20m
Byrå, Gustaviansk stil.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
20 tim 13m
Bockbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
20 tim 18m
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
20 tim 20m
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
20 tim 25m
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
20 tim 35m
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
Aktuellt bud
9 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Golvur, 1700-1800-tal.
20 tim 42m
Golvur, 1700-1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
20 tim 52m
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mor med barn.
20 tim 56m
Mor med barn.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
21 tim 6m
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, barockstil, Sydeuropa, 1900-tal.
21 tim 8m
Spegel, barockstil, Sydeuropa, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 365 x 257 cm.
21 tim 16m
Matta, Keshan, ca. 365 x 257 cm.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
21 tim 20m
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Hasselberg, efter, "Grodan".
21 tim 22m
Per Hasselberg, efter, "Grodan".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow, Cyklisten.
21 tim 34m
Lennart Jirlow, Cyklisten.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, Vid växthuset.
21 tim 40m
Lennart Jirlow, Vid växthuset.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carin Nilson, Solbadare.
21 tim 50m
Carin Nilson, Solbadare.
Aktuellt bud
6 866 SEK
Utropspris
5 000 SEK
José Luis Sanchez, Utan titel.
21 tim 52m
José Luis Sanchez, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.