Kan inte nå servern
 
801 föremål
Tidningsställ, 1940-tal.
17 tim 2m
Tidningsställ, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
17 tim 14m
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
18 tim
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.