Kan inte nå servern
 
1192 föremål
Matta, Marocko, ca 300 x 204 cm.
Aktuellt bud 
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fickur, 48,5 mm.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, portfölj/väska.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, kelim, ca 304 x 210 cm.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Karl-Johan, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bally, weekendbag.
Aktuellt bud 
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mormorsur, 36,5 mm.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta. Täbris, ca 395 x 285 cm.
Aktuellt bud 
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Tekke, Turkmen, 305 x 205 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Tekke, Turkmen, ca 310 x 230 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Guldmynt, Österrike-Ungern, 1 Ducat, 1915.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Björn Borg, tennisracket, Bancroft.
Aktuellt bud 
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Carl Anton von Schneidau, fickur, 59,5 mm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Buddhor, 2 st, Thailand, 1900-tal.
Aktuellt bud 
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
15 000 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Eugene Lami, akvarell, signerad.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Erik Lemon, bägare, silver, Uppsala, 1790.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, seminantik Kirman, 407 x 293 cm.
Aktuellt bud 
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring med topas och briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Holländsk skola, 16/1700-tal, olja på duk.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Sigfrid Ullman, olja på pannå, intygad a tergo.
Aktuellt bud 
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Dahl, skulptur, brons, signerad.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Kolyai, ca 290 x 152 cm.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1940/50-tal.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, silver, MGAB, Uppsala, 1956.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
16 000 SEK
Utropspris
29 000 SEK
Matta, Isfahan, signerad, ca 165 x 112 cm.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 428 x 300 cm.
Inga bud
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Peter Mandl, skulptur, keramik, signerad 1/6.
Aktuellt bud 
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Okänd konstnär, skulptur, brons, 1900-tal.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring, helallians med ovalslipade diamanter.
Aktuellt bud 
21 000 SEK
Utropspris
45 000 SEK
El Lissitzky, fåtölj, D62-E, TECTA.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 120 x 98 cm.
Aktuellt bud 
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 386 x 151 cm.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Nain, 305 x 200 cm.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1960/70-tal.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 290 x 200 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Ziegler Design, Agra, ca 346 x 240 cm.
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Charles and Ray Eames, bord, Vitra.
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
Diamant, 0,50 ct, med GIA dossier,
Aktuellt bud 
7 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Gallerimatta, Nain part silk, ca 297 x 79 cm.
Aktuellt bud 
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hans Hartig, olja på pannå, signerad.
Aktuellt bud 
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Sarouk-Mir, ca 308 x 320 cm.
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Certina, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud 
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bricka, 1800-tal, på senare benställning.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, 1800-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK