Kan inte nå servern
 
1091 föremål
Båtmodell, 2000-tal.
31m 3s
Båtmodell, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
37m 3s
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
39m 3s
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
41m 3s
Ring 18K vitguld med multifärgade safirer.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
19 tim 43m
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Ahlberg, Mor och barn.
19 tim 53m
Olof Ahlberg, Mor och barn.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
19 tim 55m
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Malin Abrahamsson, "The New".
20 tim 9m
Malin Abrahamsson, "The New".
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
David Larsson, "Abstrakt 11".
20 tim 13m
David Larsson, "Abstrakt 11".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld med gul safir.
20 tim 43m
Ring 18K vitguld med gul safir.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
20 tim 53m
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
20 tim 55m
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
20 tim 59m
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Madeleine Pyk, "Diana".
21 tim 1m
Madeleine Pyk, "Diana".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
21 tim 5m
Matta, slätvävd, ca 195 x 160 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
21 tim 7m
Soffa, Jio Möbler.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
21 tim 15m
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
21 tim 21m
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
21 tim 29m
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gert Marcus, Utan titel.
21 tim 41m
Gert Marcus, Utan titel.
Aktuellt bud
6 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
21 tim 43m
Matta, Kelim, ca 300 x 210 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
21 tim 47m
Bokhylla, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorationssköld, tidigt 1900-tal.
21 tim 49m
Dekorationssköld, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lidberg, Torghandel.
21 tim 53m
Sven Lidberg, Torghandel.
Aktuellt bud
2 201 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
21 tim 57m
Sideboard, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
22 tim 3m
Ulrica Hydman-Vallien, Kvinnor med barn.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
22 tim 7m
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
22 tim 11m
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
22 tim 13m
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
22 tim 21m
Sven Lidberg, Flanörer.
Aktuellt bud
4 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
22 tim 23m
Matbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
22 tim 29m
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
22 tim 33m
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.