1180 föremål
Trädgårdssoffa, Byarum, sent 1900-tal.
12 tim 32m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 3 st, sent 1900-tal.
12 tim 38m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
12 tim 44m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mary Mitchell-Smith, figurin, England, 1950.
13 tim 2m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvspegel, nyrenässans, 1800-talets slut.
13 tim 7m
2 258 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
13 tim 14m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, England, 1800-tal.
13 tim 24m
Skrivbord, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
13 tim 26m
Pall, 1900-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
13 tim 41m
Bokhylla, 1940-tal.
2 461 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, sent 1800-tal.
13 tim 43m
Bokskåp, sent 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, Stockholm, omkring 1800.
13 tim 45m
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, Karl-Johan- stil, omkring år 1900.
13 tim 48m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk/skåp, sent 1800-tal.
13 tim 53m
Skänk/skåp, sent 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Efva Attling, örhängen, tre par, silver.
14 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ole Lynggaard, armbandsur, 31 mm.
14 tim 5m
17 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ring 18K vitguld och briljantslipad diamant.
14 tim 7m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Tibet, ca 240 x 170 cm.
14 tim 9m
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Viking, fickur, 14K guld, 50 mm.
14 tim 17m
5 040 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Marocko, ca 330 x 190-200 cm.
14 tim 24m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Reseur, omkring år 1900.
14 tim 29m
Reseur, omkring år 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Aksel Kjersgaard, spegel, Odder, Danmark, 1960-tal.
14 tim 45m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Alberius, bordslampa, stengods, Rörstrand.
14 tim 48m
2 401 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, skrivbord, "Guldheden".
15 tim 2m
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fransk skola, 1700-tal, Baccanal.
15 tim 5m
2 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1900.
15 tim 9m
Spegel, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lena Cronqvist, Porträtt av Göran Tunström.
15 tim 12m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, sent 1800-tal.
15 tim 14m
Spegel, sent 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ivar Kamke, "Dagmar Keiller" (1868-1954).
15 tim 17m
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Empire, 1820.
15 tim 19m
Spegel, Empire, 1820.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
15 tim 21m
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
15 tim 26m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Roland Wilhelmsson, spegel, Ågesta, 1974.
15 tim 31m
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch, silver med rosenslipade diamanter.
15 tim 38m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar, ett par, 1900-tal.
15 tim 45m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bruno Mathsson, slagbord, "Maria Flap".
15 tim 50m
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, barockstil, tidigt 1900-tal.
15 tim 57m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klackring, 18K guld med svart sten.
16 tim 7m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK