Kan inte nå servern
 
1036 föremål
Sideboard, 1960-tal.
< 1m
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
3m 59s
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 297 x 200 cm.
15m 59s
Matta, Keshan, ca 297 x 200 cm.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
17m 59s
Matta, Keshan, ca 343 x 236 cm.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Albert Johansson, Utan titel.
22 tim 41m
Albert Johansson, Utan titel.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
22 tim 47m
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
22 tim 51m
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
22 tim 55m
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, s.k. Ushak design, ca. 302 x 192 cm.
23 tim 1m
Matta, s.k. Ushak design, ca. 302 x 192 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
23 tim 3m
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
23 tim 5m
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Balenciaga, väska "City".
23 tim 7m
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
6 208 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Ziegler Design, 233 x 168 cm.
23 tim 11m
Matta, Ziegler Design, 233 x 168 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
23 tim 13m
Matta, Gallerimodell, Saruk, 427 x 90 cm.
Aktuellt bud
1 258 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
23 tim 17m
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Mulberry, plånbok.
23 tim 21m
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
23 tim 25m
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
1 205 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960 -tal.
23 tim 45m
Matbord, 1960 -tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 300 x 195 cm.
23 tim 49m
Matta, Keshan, ca 300 x 195 cm.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Matta, Keshan, 345 x 246 cm.
23 tim 55m
Matta, Keshan, 345 x 246 cm.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
23 tim 59m
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
19 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bordslampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d
Bordslampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.