Möbler

71 föremål
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
13 tim 50m
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
14 tim 4m
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bänk, allmoge, omkring 1900.
1d 6 tim
Bänk, allmoge, omkring 1900.
70 EUR
Utropspris
300 EUR
Soffa, 1800-tal.
3d 10 tim
Soffa, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
4d 8 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 000 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Bänk, 1900-tal.
5d 13 tim
Bänk, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
5d 14 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
6d 11 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK