Möbler

67 föremål
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2 tim 3m
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
2 tim 17m
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
5d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
2d 22 tim
Soffa, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
5d 2 tim
Bänk, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
5d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
3d 20 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
6d
100 EUR
Utropspris
2 500 EUR