Möbler

256 föremål
Soffa, 1930/40-tal.
2 tim 9m
Soffa, 1930/40-tal.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
2 tim 17m
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
19 tim 1m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
19 tim 5m
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
22 tim 15m
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
22 tim 17m
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
1d 18 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karmstol 1900-tal.
2d
Karmstol 1900-tal.
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bänk omkring 1900.
2d
Bänk omkring 1900.
350 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 21 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
2d 22 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
2d 23 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
2d 23 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK