258 föremål
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 14 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1950-tal.
2d 14 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
2d 15 tim
Byrå, 1940/50-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
2d 15 tim
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 15 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
2d 16 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 15 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 15 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
3d 15 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 16 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
3d 19 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3d 20 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
3d 20 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
4d 15 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
4d 18 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK