283 föremål
Slagbord, 1800-tal.
3d 5 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
3d 6 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
3d 7 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
3d 7 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
3d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
3d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
3d 9 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
3d 9 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 9 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
3d 9 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
4d 5 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
4d 6 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
4d 6 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
4d 6 tim
Skåp,
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
4d 6 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar 4 st 1960/70-tal.
4d 7 tim
Stolar 4 st 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
4d 7 tim
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
4d 7 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
4d 7 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
4d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
4d 8 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
4d 8 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
4d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4d 9 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK