253 föremål
Hylla, 1900-tal.
5d
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
5d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
5d
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal omkring 1900.
5d 19 tim
Piedestal omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 20 tim
Skänk, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5d 20 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
6d 20 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Hörnskåp, sengustavianskt, omkring år 1800.
7d
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK