Möbler

251 föremål
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
12 tim 28m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
12 tim 32m
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
15 tim 42m
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
15 tim 44m
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
1d 11 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 15 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
2d 16 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
2d 17 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
2d 17 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK