Möbler

146 föremål
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
14m 32s
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
50m 32s
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
1 tim 2m
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp,
1 tim 8m
Skåp,
5 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
1 tim 18m
Sekretär, 17/1800-tal,
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1 tim 24m
Byrå, 1800-tal.
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
3 tim 6m
Byrå, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 tim 8m
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
3 tim 12m
Matbord, England, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
3 tim 24m
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
4 tim 34m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IKEA, Sideboard, "Ladoga", 1960-tal.
1d
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord med lampor. 1900-talets mitt.
1d
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 1 tim
Soffa, R.O.O.M.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1d 1 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
14 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d 2 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
1d 2 tim
Soffbord, 1970-tal.
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 2 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1d 2 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 3 tim
Byrå, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
1d 3 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
1d 21 tim
Bockbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d
Skänk, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
3d
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
3d 2 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 3 tim
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK