Möbler

167 föremål
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
2d 9 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 12 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
12 tim 26m
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
4d 13 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
7d 12 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
12 tim 52m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
11 tim 30m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 12 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 14 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
4d 14 tim
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
4d 13 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
11 tim 12m
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 12 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
14 tim 50m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 11 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
4d 15 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
5d 13 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
5d 15 tim
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 12 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
5d 13 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
4d 16 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
4d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
5d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
5d 15 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-tal.
11 tim 22m
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 16 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
5d 14 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 13 tim
Byrå, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK