Möbler

281 föremål
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
5m 59s
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
31m 58s
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
45m 58s
Matbord, 1960-tal.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1 tim 25m
Sideboard, 1960-tal.
5 450 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
2 tim 29m
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
23 tim 29m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
23 tim 49m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
23 tim 59m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "Claire", Bröderna Andersson, 2000-tal.
1d
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Broberg & Ridderstråle, hatthylla, "Belle", Asplund.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d
Sideboard, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
1d 1 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
1d 4 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, samtida.
1d 4 tim
Soffbord, samtida.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
1d 20 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
1d 20 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
2d
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
2d 20 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK