Möbler

42 föremål
Soffa, Jio Möbler.
3d 23 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 23 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
4d
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
5d
Soffa, "Bianca", Melimeli.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 23 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 23 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
3d 23 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK