Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

58 föremål
Vägglampa, 1950-60-tal.
1d
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
23 tim 5m
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
6d 2 tim
1 100 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK