Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

Föremål i fokus

53 föremål
Bordslampa.
4 tim 37m
Bordslampa.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggappliquer, ett par, rokokostil, omkring år 1900.
3d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
7d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
1 tim 3m
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
6d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lyktor, ett par, Louis XV-stil, omkring år 1900.
2 tim 1m
10 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK