Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

85 föremål
Väggappliquer, ett par, rokokostil, omkring år 1900.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5d 3 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
4d
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
4d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
6d
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
57m 3s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK