Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

Föremål i fokus

53 föremål
Bordslampa.
2 tim 36m
Bordslampa.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
7d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lyktor, ett par, Louis XV-stil, omkring år 1900.
< 1m
12 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK