Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

84 föremål
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
14 tim 9m
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
3d 11 tim
Taklampa, 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
3d 12 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3d 12 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
4d 12 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
400 EUR
Utropspris
600 EUR