Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

183 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
38m 49s
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
1 tim 24m
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 21 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
1d 22 tim
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
1d 22 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1d 23 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
2d 1 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
2d 22 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 1 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 21 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
3d 22 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 23 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK