Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

37 föremål
Kandelabrar, ett par, glas, 1900-tal.
13m 18s
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
6d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.
19 tim 25m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 23 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
1d 20 tim
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK