Kan inte nå servern
 
38 föremål
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
14 tim 6m
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
1d 8 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
1d 8 tim
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
2d 5 tim
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.