Kan inte nå servern
 
15 föremål
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 1 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 1 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 1 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.