261 föremål
Taklampa, 1940-tal.
22 tim 46m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
23 tim 52m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
1d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
1d
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1d 2 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 21 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 22 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
3d
Vitrinskåp, samtida.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
3d
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 2 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK