242 föremål
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
3 tim 23m
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d 4 tim
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d 5 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lisa Larson, figuriner, 3 st, Gustavsberg.
1d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
1d 5 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 7 tim
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1d 8 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, vaser, 2 st, Rörstrand.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
2d 2 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
3d 5 tim
Vitrinskåp, samtida.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK