233 föremål
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1m 13s
Wilke Adolfsson, vas, graal.
3 180 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
18 tim 14m
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
19 tim 48m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
21 tim 10m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 21 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 21 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 23 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 23 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 23 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
2d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
2d 20 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d 20 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
2d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 21 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
2d 21 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 21 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK