Kan inte nå servern
 
46 föremål
Soffbord, samtida.
1d 20 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
6d 18 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 14 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.