81 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 18 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bord, 1950-tal.
5d 16 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
4d 20 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
2d 19 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4d 19 tim
Matbord, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 17 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 20 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
2d 19 tim
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 19 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
18 tim 47m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
2d 18 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
1d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK