Kan inte nå servern
 
74 föremål
Matbord, 1960 -tal.
15 tim 23m
Matbord, 1960 -tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Interiör med dukat bord.
1d 12 tim
Interiör med dukat bord.
Aktuellt bud
1 101 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
5d 16 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
4d 14 tim
Sängbord, ett par, samtida.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 13 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
4d 17 tim
Matbord, England, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
5d 14 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 12 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-tal.
5d 16 tim
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, samtida.
18 tim 21m
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
1d 11 tim
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
5d 15 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.