149 föremål
Matbord, 1960-tal.
2 tim 32m
Matbord, 1960-tal.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
4 tim 16m
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Interiör med dukat bord.
2d
Interiör med dukat bord.
1 001 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
1d 2 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
6d 3 tim
Soffbord, 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
48m 20s
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
5d 2 tim
Sängbord, ett par, samtida.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 1 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
5d 4 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
56m 20s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
3d
Bordslampa 1940-tal.
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 1 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 1 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK