125 föremål
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
2d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
3d
Soffbord, 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
4d 2 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
4d
Soffbord, 1960-/70-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
5d 2 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 2 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, omkring 1900-talets mitt.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
5d 21 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
5d 21 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
9d 1 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Lampbord, 1900-talets början.
3d
Lampbord, 1900-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
1d
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
5d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK