Kan inte nå servern
 
304 föremål
Vägglampa, 1950-60-tal.
21 tim 9m
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 19 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
5d 23 tim
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
4d 17 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.