Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

60 föremål
Taklampa, Glashütte Limburg, Tyskland.
10 tim 6m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
14 tim 4m
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1940-50-tal.
1d 15 tim
Taklampa, 1940-50-tal.
30 EUR
Utropspris
600 EUR
Takkrona, venetiansk stil, La Murrina, Italien.
1d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Helena Tynell, taklampa, 1960-tal.
2d 11 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
2d 15 tim
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1960-tal.
2d 15 tim
Taklampa, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa / Takplafond, 1900-tal.
2d 16 tim
175 EUR
Utropspris
250 EUR
Carl Fagerlund, taklampa, Orrefors/ÖIA.
3d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampor, ett par, 1900-talets slut.
3d 12 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
3d 13 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, "Swedish Modern, 1940-tal.
3d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
6d 14 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR