Diverse

99 föremål
KOFFERT, "Fichet", Paris, tidigt 1900-tal.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ASK MED LOCK, tenn, GAB Tenn, Stockholm, 1941.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HERRBETJÄNT, 1900-TALETS MITT.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TEKÖK, mässing, 1800-tal.
860 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LÅS, smide, barock, 1600-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGG/VAGNSLYKTOR, ett par, 1900-tal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FYRFAT, mässing, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELDKORG, smide, 1900/2000-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STEKHUV, nysilver. 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VINKYLARE, ett par, nysilver. 1900-tal.
2 055 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BREVPRESS, malakit, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYST, gips, osignerad.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ASK på FOT med LOCK, empirestil, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
REKLAMSKYLT, Coca Cola, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKYLTBOKSTÄVER, 10 st. 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HALSTER, smide, 1700-tal.
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK