Konst

16 föremål
Carl Larsson, tuschteckning, signerad C.L.
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Larsson, tuschteckningar, 3 st, en signerad.
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Hedelin, tusch och akvarell, signerad.
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Helmtrud Nyström, blandteknik signerad.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Roland Svensson, akvarell, signerad.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Axel Lind, olja på duk, signerad.
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jenny Nyström, akvarell/tusch, monogramsignerad.
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sven Walberg, olja på pannå, signerad.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Jonsson, akvarell, signerad och daterad -87.
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK