Möbler

89 föremål
Kubbstol, 1945.
2 tim 22m
Kubbstol, 1945.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 1900-talets första hälft.
3 tim 14m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
4 tim 48m
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
7 tim 42m
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
1d 5 tim
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 7 tim
3 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
1d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj 1900-talets andra hälft.
1d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans Olsen soffa, Danmark, 1960-talet.
2d 3 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa, 1900-tal.
2d 4 tim
Trädgårdssoffa, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Carl Malmsten, fåtölj, "Samspel".
5d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berger, Louis XVI-stil, omkring år 1900.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
6d 1 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
6d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Schäslong, sent 1900/2000-tal.
6d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK