Möbler

93 föremål
Kubbstol, 1900-talets mitt.
7 tim 11m
Kubbstol, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matthew Hilton, soffa "Oscar", SCP.
8 tim 25m
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
9 tim 45m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6 300 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtölj 1970-tal.
9 tim 53m
Fåtölj 1970-tal.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kubbstol, 1900-talets första hälft.
1d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
1d 8 tim
6 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
2d 8 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
3d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna Design, fåtölj, "Cleo".
3d 7 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 7 tim
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Nirvan Richter, Norrgavel.
3d 7 tim
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1960/70-tal.
4d 5 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fladdermusfåtölj OX Danmark 2000-tal.
4d 5 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
4d 7 tim
Fåtölj, 1950-tal.
420 EUR
Utropspris
800 EUR
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
4d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kubbstol, 1945.
5d 4 tim
Kubbstol, 1945.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
5d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
6d 9 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1900-talets andra hälft.
6d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK